Sık Sorulan Sorular

Fizyoterapistlerin ve fizyoterapi lisans öğrenilerinin ihtiyaç duyduğu güncel ve kanıta dayalı bilginin paylaşımına imkan vererek ülkemizdeki fizyoterapi hizmetinin kalitesini arttırmaktır.

Sistem; "bildiğini paylaş, bilmediğini öğren" ilkesine uygun olarak; klinik ve akademik birikimi olan fizyoterapistler ile herhangi bir konuda güncel bilgi arayan fizyoterapist ve öğrencilerin buluşma noktası olacaktır.

Evet. Sisteme üye olan kişiler "hakem ve editörlerinden" onayından geçmek koşulu ile paylaşımda bulunabilirler.

Hayır. Fizyodemiye sadece fizyoterapistler ile fizyoterapi lisans öğrencileri üye olabilir. Test yayını sürecinde paylaşılan örnek içerikler herkesin erişimine açık olacak ancak sertifikalı eğitimler, klinik bilgi içeren makale ve olgu sunumları ile webinarlar sadece üyelerin erişimine açık olacaktır.

Evet. Fizyodemi bünyesinde sunulan sertifikalı eğitimleri başarı ile tamamlayan üyeler sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Fikri altyapısı Dr.Fzt.Murat Dalkılınç, Uzm.Fzt.Bahar Güneş Ayberk ve Fzt.Efe Özsoy tarafından oluşturulan fizyodemi BilgiTech Eğitim Teknolojileri tarafından hayata geçirilmiştir.

Online eğitim pek çok avantajı beraberinde getirir.

Bilgiye hızlı ve her yerden ulaşma imkanı sağlar.

Eğitimi kendi zamanınıza göre ayarlayabilme ve tekrar izleme imkanı verir.

Eğitimleri; seyahat, konaklama, izin kullanımı gibi ek yükler olmaksızın daha ekonomik şekilde alabilmenizi sağlar.

Farklı veri biçimleri ile doyurucu bir eğitim deneyimi sunar.

Fizyodemi; güncel, orijinal ve kliniğe uyarlanabilir bilgiyi anlaşılabilir şekilde sunar.

Eğitimlerde kendi kişisel gelişiminizi görebilmek için sorular ve anketlerden oluşan geri bildirim yöntemleri de kullanılır.

Fizyodemi, eğitmenlere ulaşma ve kendilerine danışma imkanı sunar.

Fizyodemi'de fizyoterapinin farklı uzmanlık alanlarına ait pek çok eğitimi bulabilirsin. Eğitimler profesyonel stüdyo çekimleri ile yapılmakta, programcılar ve tasarımcılar eliyle şekillendirilmektedir. İçerikler her biri kendi alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından hazırlanır ve profesyonel bir ekip gözetiminde derslere dönüştürülür.

Fizyodemi'de hem ücretli hem de ücretsiz içeriklerin sunumu planlanmaktadır.

Eğer sisteme üye isen, ilgilendiğin konuları bize bildirebilir ve içerik talebinde bulunabilirsin. Bunun dışında var olan içerikler arasından arama yaparak ilgilendiğin bilgilerin varlığını sorgulayabilirsin.

Fizyodemi, her geçen gün artan uzman eğitmen kadrosu ile ihtiyaçlara yönelik yeni eğitimleri, ilgili eğitim kategorileri altında sunmaya devam edecek. Sisteme bir içerik yüklendiğinde bu konuda üyelerimize bir bilgilendirme mesajı gidecek bunun yanında sisteme giriş yaptığınızda "yeni eğitim" uyarısı yapılacaktır.

Eğitimleri izlemek için internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon yeterlidir. Web tarayıcınızın güncel olması önerilir.

Fizyodemi; sadece fizyoterapistler ile fizyoterapi öğrencilerinin erişimine açık bir sistemdir. Veri güvenliği üyelik sistemi ile sağlanmaktadır. Sistemde Üyelik ve Abonelik olmak üzere iki seçenek yer alacaktır. Üyeler ücretsiz içeriklere ulaşabilirken Aboneler makul bir ücret karşılığı sistemdeki bütün içeriğe yıl boyu erişim hakkı elde edecek, başarıyla tamamladıkları eğitimlerin karşılığında sertifika alabileceklerdir. Yani abone olursan tüm eğitimleri istediğin kadar tekrar ederek izlersin.

Fizyodemi halen test aşamasındadır. Tüm içeriklerin eklenmesi ile beraber 8 Eylül 2017 Dünya Fizyoterapistler Gününde yayına başlayacaktır.